EN      RU      UA     
Водоспад Кам'янка у Львові
 
(+38 032) 247 54 51
(+38 067) 672 18 33
(+38 095) 634 88 85
 
41 90 90
lvivtour
info@lvivtour.com.ua
Головна     Готелі     Оренда квартир     Екскурсії     Визначні місця     Афіша     Контакти

Львів-Тур > Визначні місця Львова > Природа > Водоспад Кам'янка.

Львів - Водоспад Кам'янка у Львові

Водоспад Кам'янка
Категорія: Природа

Водоспад Кам'янка — частина Національного парку “Сколівські бескиди”. Він є об'єктом рекреаційного туризму та геологічною пам'яткою природи.

Знаходиться водоспад на однойменній річці Кам'янка неподалік від села Дубина Сколівського району. Природна зона навколо водоспаду радує око людини, з однієї сторони там масивні брили з каменю, з іншої сторони мальовничу картину створюють високі скелі. Вода, що спадає з кам'яних брил в невеличке озеро, є досить холодною. Проте любителі контрасту і екстремальних відчуттів можуть в тому озері скупатись. Для гостей, трохи вище водоспаду є невелика галявина, де можна розбити наметове містечко. Також є багато полян та мангалів, де можна посмажити ароматний шашлик, який ідеально підійде для повноти відпочинку. Гості можуть покататись на конях і в процесі кінної прогулянки насолодитись красою довколишнього пейзажу та легким шумом спадаючої води. Дана місцина користується високою популярністю в літню пору року, тому тут ще можна зустріти місцевих продавців, які запропонують придбати різні сувенірчики.

Неподалеку від мальовничої поляни і водоспаду знаходиться озеро, яке в народі називають Мертвим. Воно є цікаве тим, що наповнене воно водою, яка в своєму складі містить сірководень, що пробивається з-під землі. Як наслідок, в цьому озері не живе ні риба, ані будь-яка інша живність. Від того і пішла назва озера — “Мертве”.

Більшість туристів, які приїжджають на відпочинок до Кам'янки, не оминають і гору Ключ, яка знаходиться поблизу водоспаду. Гора Ключ також є частиною “Сколівських бескид” і є найвищою вершиною хребта національного парку, що сягає 927м висоти над рівнем моря. Ця гора відома туристам тим, що тут колись проходили бої між українськими січовими стрільцями та російськими військами. В честь цих подій на самій вершині гори поставлено меморіальний хрест і стрілецьку могилу.

Водоспад Кам'янка зі всіма приналежними до нього частинами природи створюють чудовий комплекс відпочинку як для молодих дружніх компаній, так і для сімей з дітьми. 
Визначні місця Львова

 Топ 10 кращих місць

 Площі, проспекти і вулиці

 Архітектура і будинки

 Пам'ятники

 Храми

 Музеї

 Парки

Визначні місця навколо Львова

 Замки

 Містечка

 Храми

 Природа

Популярні замовлення
Квартира на вул. Фурманській
Велика і дуже затишна квартира з величезни king-size ліжком біля Оперного театру.
Квартира на вул. Головацького
Комфортабельна квартира для 2-3 людей між центром міста і ж/д вокзалом.
Готель "Нота Бене"
Сучасний затишний готель в тихому кутку Львова
Оглядова екскурсія по Львову
Ви пройдете місцями, по яких ходили практично всі короли Польщі та імператори Австрії.

Карта Львова
Карта Львова
Найбільш детальна інтерактивна карта Львова з деталізацією до будинку.

Наші друзі:
Відпочинок у Карпатах Відпочинок у Карпатах
Каталог готелів, котеджів і баз відпочинку у Карпатах.