Личаківський цвинтар - одне з найстаріших кладовищ не тільки в Україні, а й у всій Європі. Історія не одного покоління львів'ян увічнена в кам'яних плитах і скульптурах цього кладовища.
Цей старовинний цвинтар було відкрито ще в 1786 році, і з цього часу ховали тут переважно політичну та культурну еліту Королівства Галичини і Лодомерії.
Шевченківський Гай - етнографічний музей народної архітектури та побуту під відкритим небом, де зібралися архітектурні експонати та експонати народного побуду всієї Західної України.
Справжні українські вишиванки, давні дерев’яні церкви, унікальні архітектурні пам’ятки, наочна історія нашого українського села вабить сюди львів’ян та гостей нашого міста.
Львівська картинна галерея займає одне з провідних місць серед художніх музеїв нашої країни. Її колекцію складають твори живопису, скульптури, графіки, декоративно-прикладного мистецтва вітчизняних, радянських, а також зарубіжних майстрів XIV-XX ст.
Сьогодні це цілий музейний комплекс площею понад 15 тисяч кв.м. У її залах та відділах щорічно буває понад 350 тисяч відвідувачів.
"Арсенал" - це справжня перлина для поціновувачів зброї та фортифікаційних споруд.
У музеї розташована експозиція холодної та вогнепальної зброї, військових орденів, колекція гармат та гарматних ядер, елементи військової форми різних часів та народів, лицарські обладунки.
Львівський музей історії релігії чи не найгарніший з львівських музеїв, адже розташований у будівлі Домініканського монастиря - одного з найгарніших святинь Львова ХІV – XVIII ст.
Музей представляє своїм відвідувачам дев’ять тематичних відділів, кожен з яких вабить чимось своїм - загадковим.
Львівське пиво – це справжня жива легенда нашого славетного міста уже протягом багатьох століть. Ще з найдавніших часів львів’яни варили цей напій і пригощали ним своїх гостей.
Унікальні експонати Львівського „Музею пивоваріння” розкажуть Вам всю історію львівських пивоварів, від стародавніх часів до сучасності, зачарує унікальними фактами пивного минулого і, звісно ж, пригостить цим смачним напоєм.